Tank İmalatı Ana
Sayfa

Petrol Tankı
Petrol Tankı İmalatı

İletişim
Tank İmalatı Çelik Konstrüksiyon Isıtma Soğutma
Borulama Yangın Sprinkleri Kaynak İşleri

Petrol Tankı, ham petrol ve bu petrolden üretilen, benzin, mazot, fuel-oil vb. yakıtların saklanıp depolandığı, çok çeşitli ölçeklerdeki tanklardır.
Tanksan, yıllardır petrol tankları konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak, bir çok rafinerinin petrol tanklarını üretmiş, montajlamış bir firmadır.
Petrol Tankı - Oil Tank
Türkiye'de ve dünyanın herhangi bir yerinde kapasitesi ne olursa olsun, her türlü petrol tanklarını, üretip, yerine montajlayıp çalışır hale getirebiliriz. Petrol tankları ile ilgili yaptığımız işleri görmek için referanslarımızı ziyaret edebilirsiniz. Petkim Aliağa, TPAO KKTC dolum tesisleri, Mobil Haramidere Petrol Tankı imalatı konusunda yaptıklarımıza bir kaç örnektir.

Büyük bir petrol rafinerisindeki petrol ( yakıt ) tankları aşağıdaki özellikleri içermektedir.

Dolum: Petrol (Yakıt) tankı güvenli bir şekilde doldurulabilmelidir.

Yakıtın (Petrolün) Saklanması: Petrol Tankı sistemi, kaçak ve buharlaşmaya karşı yeterli derecede güvenli olmalı, bu konuda her türlü teknolojik ekipmana sahip olmalıdır.

Ölçüm: Petrol tankındaki yakıt miktarı, en yeni teknolojilerce kolayca gözlemlenebilir olmalıdır.

Havalandırma: Buharlaşma, her türlü valf ve vanalarla kontrol altında tutulmalıdır.

Petrol Tankı fiyatları konusunda bilgi almak için lütfen projenizi iletişim adresimize detaylı olalarak mail atınız.

Tank İmalatı

Tank, Çelik konstrüksiyon, ısıtma soğutma, kum filtresi, silo imalatı, kaynak işleri, yangın sprinkleri, borulama, kazan dairesi, pompa istasyonu, sundurma, eşanjör, otoklav uzatma, Yakıt tankları, akaryakıt tankları, paslanmaz tank, su Tankları, su deposu, gıda tankı, küresel tank, atmosferik tank, hava tankı, çelik tank, kostik tankı, boru döşeme, bizim uzmanlık alanlarımızdan bazılarıdır.

İstendiğinde bir fabrikanın, baraj inşaatının, santralin, dolum tesisinin, metal üzerine tüm işlerini organize edip imalatını yapabiliriz.

Metali yoğurmak bizim işimiz. Oil Tank, Oil tank manufacturing,
Catalog English and Arabic
Kum Filtresi Eşanjör Kataloglarımız
Hizmetlerimiz Hakkımızda Referanslarımız